Корпоративни часовници за подароци

  • Корпоративни часовници за подароци - specification
Корпоративни часовници за подароци
модел - specification


Гледајте спецификации и материјали
  • Дијаметар на површината(надворешен дијаметар на рамката на масата):36мм/41мм
  • Дебелина на површината:7.1мм/7.2мм
  • Големина на ременот(ширина):16мм/20мм
  • Материјал од лента:челик/кожа
  • Материјал за случајот:челик
  • Движење:Кварцно движење
  • Површина:Огледало од сафир
  • Водоотпорен:3 АТМ(30 метри)живот водоотпорен

Xing Heart Enterprise Partnership
specification
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Xing Heart Enterprise Partnership е технички Корпоративни часовници за подароци производителот, набавувачот и извозник на клиенти во Taiwan. Нашите секојдневни цените се пониски и нашиот производ селекција е многу поголем од трговците на мало или на големо снабдување компании во вашата област. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контактирајте не.
Prefroming во согласност со принцип на "во однос на квалитетот, како број 1, искрена соработка, проширување на иновациите и нагласок извршување" нашата компанија добредојде домашни и странски стари и нови пријатели да се консултираат нашите

Корпоративни часовници за подароци

.
Enquiry Now
производи Листа
Лична карта.часовникот го покажува духот на претпријатие и благодарност со вас 365 дена во годината,постојат партнери кои работат заедно во компанијата,и имаат добри односи со клиенти однадвор.Во споредба со деновите на престој во семејството,имаме повеќе време да работиме со вас.Лична карта.гледајте заедно благодарам што го прилагодивте вашето име на покажувачот.Растеме стабилно поради вашето учество.Компанијата е прикажана на површината на часовникот.Бидејќи компанијата не води напред,благодарност е напишана на задниот капак на часовникот.Искреноста што ретко се зборува се крие на дното на часовникот. Обезбедете кориснички услуги:Рачни прилагодени часовници/Прилагодено бирање за бирање/Ласер на задниот капак [Бизнис случај]Игрисофа кариера Во ерата на брза елиминација,Колку компании имаат повеќе од пет години вработени?Газдата на Гимсофа,Да бидат широко сакани од вработените,најважно е да ги направиме вработените среќни.Таква блиска врска помеѓу горниот и долниот дел,Чувајте ја компанијата’работна атмосфера во најтопла состојба,Секој се стреми кон целта.Оваа нула-шефот за негативна проценка секоја година ќе нарача ексклузивен комеморативен часовник.Ви благодариме за вашиот партнер на 5-годишнината. ”Нашата компанија се надева дека вработените ќе станат долги-термин добри пријатели на компанијата!” Погледнете колку се среќни сите насмеани!
Xing Heart Enterprise Partnership
За да го пронајдете и купувате најдоброто Корпоративни часовници за подароци, треба да знаете за највисок квалитет на Корпоративни часовници за подароци производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
Customized corporate gifts
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Предговор:Ви благодариме за поддршката за ИД.часовник.Овој производ спаѓа во ексклузивната индустрија за производство на клиенти.Времето на процесот на производство е 10-15 работни дена(не вклучува 6 дена),а некои прилагодени проекти се 30 работни дена.Мојата компанија(Лична карта.Гледај),откако ќе потврдите дека нарачката е воспоставена,испратете ги информациите за потврда за нарачката според Е.-Поштенската адреса е пополнета на страницата за нарачки,ве молиме, обрнете внимание на Е.-Поштенска порака,содржината на следните нарачки ќе се заснова на најновиот Е.-Информации за потврда од пошта. Обезбедување на квалитет на производот:Лична карта.производи за часовници обезбедуваат една-гаранција од година од датумот на купување.Содржината е предизвикана од абнормално производство(движење,операција на склопување),можете да уживате во бесплатната услуга за гаранција.Пред да го добиете новиот производ,останатите делови беа изгубени, а одговорноста не беше јасна.Ве молиме контактирајте не во рок од 7 дена.По 7 дена,ќе се смета дека сте го прифатиле статусот на производот,и компанијата нема да ги обработува вашите производи одделно”бесплатно” ,но сепак можете да платите за вашите производи во согласност со нормалните процедури.Можете да отидете на секоја страница на веб-страницата или областа за членки за да добиете канал за контакт со нас. Мерки на претпазливост:Ние обезбедуваме гарантна содржина,но не се однесува на следниве ситуации. Проблеми и штета предизвикана од неправилна употреба или небрежност на производот(како што е бучавата,штета,деформација на главното тело,штета од удар,галванизација,итн.) Неправилното расклопување и одржување ќе предизвикаат разни проблеми. Природно стареење предизвикано од неправилно поставување на местата за складирање(оксидација,промена на бојата,итн.,или промени во изгледот предизвикани од долг-долгорочна изложеност на влажни точки подолго време) Површината на рамката е изгребана,носи и обезцветен поради нормална употреба,промена на бојата на рамката и кршење на ременот. Покрај тоа,за стоките што сте ги набавиле,обезбедената гарантна картичка може да ви послужи во рокот.Кога контактирате со нас,ве молиме наведете го вашето име,телефонски број,адреса и број на нарачка. Производ:Цената на разни производи може да се промени поради рокот на траење,активности,итн.,без претходно известување,а разликата во цената и квалитетот на купените производи нема да биде вклучена во условите за надомест на разликата во цената. Одговорности: Производот е во гарантниот период,и дефектите генерирани од нашата компанија ќе бидат санирани и бесплатни. (Времето ќе зависи од вашата локација и распоредот на одржување,ве молиме контактирајте ја услугата за клиенти) За делови што треба да се заменат, а не се опфатени со гаранцијата,вие ќе бидете одговорни за трошоците за замена на деловите и трошоците за превоз. Доколку стоката е меѓународно транспортирана или вратена,на”тарифи,даноци на потрошувачка”итн.генерирани од политиките на разни земји не се во рамките на опсегот на компанијата’одговорности,а трошоците треба да ги сносат самите потрошувачи. Доколку нашата стока не е покриена од нашата компанија поради дополнителни”транспорт”во оддалечените земји и региони,трошоците треба да ги сноси потрошувачот. Поради меѓународниот воздушен транспорт,производите што се извезуваат во сите прекуокеански земји не смеат да содржат литиумски батерии поради меѓународните прописи за безбедност на воздушниот сообраќај.Затоа,сите производи што се извезуваат во странство се батерии-бесплатно. Политика за враќање: Ако купите лична карта.часовник на часовникот,производот не успее или работи неправилно при испорака.Може да го испратите назад со оригиналната содржина на пакетот во рок од 7 дена по купувањето на производот,и можете директно да го замените со нов производ. Прилагодените производи се засноваат на придобивките од побарувањата на потрошувачите,и враќањата не се прифаќаат и не се обезбедуваат наплата. Нарачките за кориснички производи ќе се тргуваат преку Интернет,и 7-те-правото за откажување од денот утврдено во член 19 од законот за заштита на потрошувачите не се применува.
Xing Heart Enterprise Partnership
За да го пронајдете и купувате најдоброто Корпоративни часовници за подароци, треба да знаете за највисок квалитет на Корпоративни часовници за подароци производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
Terms and Conditions
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings