Дизајн Прилагодено часовник

  • Дизајн Прилагодено часовник - Customization process
Дизајн Прилагодено часовник
модел - Customization process
Лична карта.процес на нарачкаКупете основен часовник
  • Можете да се повикате на ефектот на фонтот во”систем за појавување”да одговара на стилот на часовникот.

Купете предмети што треба да се прилагодат
  • На официјалната веб-страница,изберете сопствен проект што сакате да го направите.
  • Прилагодување на покажувачот/прилагодување на панелот/обележување на задниот капак

Проверете и контактирајте ја услугата за клиенти за да разговарате за релевантни прилагодени информации
  • По плаќањето,можете да контактирате со Интернет услуги за клиенти за да разговарате за прилагодувањата поврзани.После обезбедување на прилагодена содржина,дизајнерот ќе организира цртежи и сортирање,и испратете го нацртот до вас за лектура и потврда по завршувањето.

Лекторирање и производство
  • По добивањето на пораката за потврда за лекторирање,можете да направите прилагодувања по потреба.Ако потврдата е точна,ќе биде договорено да влезе во фазата на производство.Времето на производство е околу 10-15 работни дена(со исклучок на саботата,Недела и Тајван национални празници)
  • За некои прилагодени проекти потребни се 30 работни дена(Jinинжи прилагодени проекти)

Брод
  • Област на Тајван|Достава до дома,7-11 продавница за купување
  • Датумот на испорака за достава до дома е од понеделник до петок.Ако треба да го подигнете пакетот за време на викендите или под други услови,Ве молиме да не известите преку приватна порака.
  • Прекуокеански региони|СФ Карго
Xing Heart Enterprise Partnership
Customization process
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Xing Heart Enterprise Partnership е извозно ориентирана компанија снабдува Дизајн Прилагодено часовник на светскиот пазар. Ние имаме сопствена фабрика се наоѓа во Taiwan. Ние можеме да снабдување клиент видови на жица и жица мрежа со конкурентна цена и со добар квалитет. Нашата компанија се занимава со бизнис линијата на оваа индустрија.
Веруваме дека ова е најдобриот начин да се задржи сите нас движи напред да се соочи со

Дизајн Прилагодено часовник

светот на денес и во иднина бизнис! Ако имате било какви прашања, Ве молиме јавете ни се или пратете e-mail. Ние ќе биде многу драго да слушне од тебе и да одговорите на вас, па.
Enquiry Now
производи Листа
Можете да отидете на системот за појавување за да се повикате на ефектот на совпаѓање на фонтот и бојата на часовникот.Систем за појавување:https://pes00514.гитуб.ио/ ▲Стилот на панелот и бојата на обвивката од различни стилови можат да одговараат на бојата на стилот на ременот. ▲Обезбедете 4 фонтови за да изберетеА..Стандардна едноставност Б..Крива на правецот на ветрот В..Уметничка трева тип Д..Елегантен стил ▲Гледајте референца за бојаКласичен стил/Римски стил/Стил на шема на сонце/Стил на дизајнер ▲Стил и боја на лента [Милан Метал Воч бенд]Сребрена/розово злато/црна [Вистински кожен ремен]Црвено кафеава/црна/бело/темно сино/темно сиво/светло сина сива боја/светло зелена сива боја/тен
Xing Heart Enterprise Partnership
За да го пронајдете и купувате најдоброто Дизајн Прилагодено часовник, треба да знаете за највисок квалитет на Дизајн Прилагодено часовник производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
Optional system
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings