Xing Heart Enterprise Partnership е производител, на снабдувачот и извозникот Дизајнирајте свој часовник со добро опремени капацитети за тестирање и силна техничка сила во Taiwan. Со широк спектар, одличен квалитет, поволни цени и стилски дизајн, нашите производи се широко се користат во на пазарот и други индустрии.

Дизајнирајте свој часовник

Лична карта.процес на нарачка Купете основен часовник Можете да се повикате на ефектот на фонтот во”систем за појавување”да одговара на стилот на часовникот. Купете предмети што треба да се прилагодат На официјалната веб-страница,изберете сопствен проект што сакате да го направите. Прилагодување на покажувачот/прилагодување на панелот/обележување на задниот капак Проверете и контактирајте ја услугата за клиенти за да разговарате за релевантни прилагодени информации По плаќањето,можете да контактирате со Интернет услуги за клиенти за да разговарате за прилагодувањата поврзани.После обезбедување на прилагодена содржина,дизајнерот ќе организира цртежи и сортирање,и испратете го нацртот до вас за лектура и потврда по завршувањето. Лекторирање и производство По добивањето на пораката за потврда за лекторирање,можете да направите прилагодувања по потреба.Ако потврдата е точна,ќе биде договорено да влезе во фазата на производство.Времето на производство е околу 10-15 работни дена(со исклучок на саботата,Недела и Тајван национални празници) За некои прилагодени проекти потребни се 30 работни дена(Jinинжи прилагодени проекти) Брод Област на Тајван|Достава до дома,7-11 продавница за купување Датумот на испорака за достава до дома е од понеделник до петок.Ако треба да го подигнете пакетот за време на викендите или под други услови,Ве молиме да не известите преку приватна порака. Прекуокеански региони|СФ Карго
Xing Heart Enterprise Partnership
За да го пронајдете и купувате најдоброто Дизајнирајте свој часовник, треба да знаете за највисок квалитет на Дизајнирајте свој часовник производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
Customization process
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Можете да отидете на системот за појавување за да се повикате на ефектот на совпаѓање на фонтот и бојата на часовникот.Систем за појавување:https://pes00514.гитуб.ио/ ▲Стилот на панелот и бојата на обвивката од различни стилови можат да одговараат на бојата на стилот на ременот. ▲Обезбедете 4 фонтови за да изберетеА..Стандардна едноставност Б..Крива на правецот на ветрот В..Уметничка трева тип Д..Елегантен стил ▲Гледајте референца за бојаКласичен стил/Римски стил/Стил на шема на сонце/Стил на дизајнер ▲Стил и боја на лента [Милан Метал Воч бенд]Сребрена/розово злато/црна [Вистински кожен ремен]Црвено кафеава/црна/бело/темно сино/темно сиво/светло сина сива боја/светло зелена сива боја/тен
Xing Heart Enterprise Partnership
За да го пронајдете и купувате најдоброто Дизајнирајте свој часовник, треба да знаете за највисок квалитет на Дизајнирајте свој часовник производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
Optional system
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Имаме во продавница за нашите клиенти, со широк спектар на

Дизајнирајте свој часовник

кои се користат за различни индустрии. Тоа се нудат на нашите клиенти во стандард, како и кориснички спецификации.