Исклучителни часовници

  • Исклучителни часовници - Exquisite Sun Pattern-Silver White
Исклучителни часовници
модел - Exquisite Sun Pattern-Silver White
Вовед во стил на гледање

Благородна чистота,сјае како starsвезди,заслепувачки како сонце.
Површината на родот сјае одвнатре и однадвор.
Во овој момент,вие сте најсјајното постоење на светот.
Челичната футрола е поврзана со класичен ремен за решетки за да се додаде нов сјај на животот со времето.
Можете да бидете како девојка на сонце,или може да бидеш зрела девојка.
Можете да играте улога на остроумна вработена жена или да ја имитирате елегантната принцеза.
Можете да го промените вашиот стил кога сакате.
Можете да го редефинирате вкусот колку што сакате.
Со промена на светлината и аголот,во едноставност,сè уште може да биде осветлена од светлината.
Светото сребро,вие што го носите дозволете да ја откриете сопствената мода во сите векови-менување.

Моделот на сончева шема има висок степен на слобода при прилагодување,и може слободно да ја прикажува содржината на дизајнот.Постојат неколку ограничувања.За вас кои сакате да го искажете своето срце,тоа е првиот избор за квалитет.▲Големина на часовникот:36мм/41мм
▲Боја на површината:сребро/бело/црна/темно сино/смарагдно зелена боја(ограничен)
▲Покажувач:36мм-две игли/41мм-три игли(со прозорец за датум)
  • Движење:движење на кварц
  • Материјал за случајот:316 челик
  • Стакло:Огледало од сафир
  • Материјал од лента:челик/кожа
  • Дијаметар на површината:36 мм/41мм
  • Дебелина на површината:7.1мм/7.2мм
  • Големина на ременот:16мм/20мм
  • Водоотпорен:3ATM водоотпорен
  • Потекло на брендот:Тајван

Бојата на плочата за лице,футролата и ременот на часовникот можат слободно да се совпаѓаат.
Поддржете прилагодени ставки:Рачни прилагодени часовници|Ласер на задниот капак|Прилагодено бирање за бирање
Xing Heart Enterprise Partnership
Exquisite Sun Pattern-Silver White
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Xing Heart Enterprise Partnership е водечки производител, на снабдувачот и извозник на Исклучителни часовници in Taiwan која има висок квалитет и разни бои. Со цел да се обезбеди нивната подолг живот и квалитет ние производство на овие производи, со користење врвот одделение суровина, како на меѓународните стандарди за квалитет. Ние нудиме овие производи во водечка индустрија на цени што ги прави исклучително популарен меѓу нашите клиенти. Ако сте заинтересирани во сите стилови на нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да контактирајте не.
Ние ги доставуваме нашите најдобар квалитет

Исклучителни часовници

и за време на испорака да ги задоволат вашите барања. За повеќе детална спецификација, ве молиме да ни ги испратите вашите истрага и ние ќе ви одговори наскоро.
Enquiry Now
производи Листа
Вовед во стил на гледање Во хаотично општество,пренесе невиност и добрина.Во затемнетиот свет,емитува единствена светлина.Белиот часовник,што ја симболизира едноставноста и елеганцијата,е поврзан со рамката за часовник во боја што симболизира луксуз и блескаво.Стабилната кафеава вистинска бела лента за часовник е поврзана со ниската-клучна личност на јас.Уредниот дизајн додава многу раскош.Но, не премногу заслепувачки.Без разлика дали редовно се согласувате со вашиот партнер во текот на денот или се среќавате со колегите во компанијата на работа,можете ефикасно да додадете поени на себе. Полирана боја на емајл и сребро-скалите со бела класична линија имаат елегантно и едноставно модно чувство,плус гравирање за индивидуализирање на покажувачот и задниот капак,така што изразот на срцето може да биде висок-профил и романтичен,и може да се скрие цврсто.Во задниот дел на раката,тоа е бунар-совпаднат кварцен часовник. ▲Големина на часовникот:36мм/41мм ▲Боја на површината:бело/црна ▲Покажувач:две игли Движење:движење на кварц Материјал за случајот:316 челик Стакло:Огледало од сафир Материјал од лента:челик/кожа Дијаметар на површината:36 мм/41мм Дебелина на површината:7.1мм/7.2мм Големина на ременот:16мм/20мм Водоотпорен:3ATM водоотпорен Потекло на брендот:Тајван Бојата на плочата за лице,футролата и ременот на часовникот можат слободно да се совпаѓаат.Поддржете прилагодени ставки:Рачни прилагодени часовници|Ласер на задниот капак
Xing Heart Enterprise Partnership
Купете го најдобриот водич на Исклучителни часовници, треба да знаете за највисок квалитет на Исклучителни часовници производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
Simple and Classic-White
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Вовед во стил на гледање Го симболизира непознатото,но исто така ја симболизира моќта.Симболизира елеганција и мистерија.Нискиот-клучна и стабилна црна површина го прави стандардот на трендот повеќе да не се ограничува на површината.Дизајн инспирација добиени од жив,создавајќи многу висока колокација.Бидете интровертни господин на моменти,и да станеш шик млад мајстор на моменти.Часовниците се користат како украс на модерна облека,за да може вашата лична личност да биде совршено претставена.Дизајнот на чистото лице на часовникот е покриен со челична кутија,а потоа поврзан со бел каиш за да стане симбол на ниско-клучен луксуз,внесувајќи нов и едноставен вкус во вашиот живот Полирана боја на емајл и сребро-скалите со бела класична линија имаат елегантно и едноставно модно чувство,плус гравирање за индивидуализирање на покажувачот и задниот капак,така што изразот на срцето може да биде висок-профил и романтичен,и може да се скрие цврсто.Во задниот дел на раката,тоа е бунар-совпаднат кварцен часовник. ▲Големина на часовникот:36мм/41мм ▲Боја на површината:бело/црна ▲Покажувач:две игли Движење:движење на кварц Материјал за случајот:316 челик Стакло:Огледало од сафир Материјал од лента:челик/кожа Дијаметар на површината:36 мм/41мм Дебелина на површината:7.1мм/7.2мм Големина на ременот:16мм/20мм Водоотпорен:3ATM водоотпорен Потекло на брендот:Тајван Бојата на плочата за лице,футролата и ременот на часовникот можат слободно да се совпаѓаат.Поддржете прилагодени ставки:Рачни прилагодени часовници|Ласер на задниот капак
Xing Heart Enterprise Partnership
Купете го најдобриот водич на Исклучителни часовници, треба да знаете за највисок квалитет на Исклучителни часовници производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
Simple and Classic-Black
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Вовед во стил на гледање Белото е сонце во денот,сјае на мене и тебеБело,како врел сонце во зима,секогаш носи топлина на луѓето,и сјае на мене и тебе во мракот.Светло-белиот дизајн испушта воздржана и моќна светлина.Светло е,стабилен и стабилен.Сјае нежно во секое време,но има и трага од непозната,што ги прави луѓето да се чувствуваат curубопитни. Во такви денови,зборовите во твоето срце и фотографиите што ги негуваш долго време се врежани на задниот дел од часовникот,местото најблиску до пулсот,да ве придружува вас и мене и секој пулс.Во важниот момент на забрзување,јас и ти ќе бидеме длабоко всадени во твоето срце. Површината на мат текстура одговара на 12-тата.6.9 сооднос вовлекување.Вкупната боја е главно црна и бела.Стилот е мирен и атмосферски,ниско-клучни и воздржани.Ова е најдобриот избор за подобрување на вашиот темперамент и конотација. ▲Големина на часовникот:36мм/41мм ▲Боја на површината:бело/црна ▲Покажувач:две игли Движење:движење на кварц Материјал за случајот:316 челик Стакло:Огледало од сафир Материјал од лента:челик/кожа Дијаметар на површината:36 мм/41мм Дебелина на површината:7.1мм/7.2мм Големина на ременот:16мм/20мм Водоотпорен:3ATM водоотпорен Потекло на брендот:Тајван Бојата на плочата за лице,футролата и ременот на часовникот можат слободно да се совпаѓаат.Поддржете прилагодени ставки:Рачни прилагодени часовници|Ласер на задниот капак|Прилагодено бирање за бирање
Xing Heart Enterprise Partnership
Купете го најдобриот водич на Исклучителни часовници, треба да знаете за највисок квалитет на Исклучителни часовници производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
Fashion Rome-White
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Вовед во стил на гледање Црната е бесконечна интоксикација,и се расплетува кутијата за временско богатство Црна,бесконечно длабоко црно,како во момент на тишина,кажувајќи бесконечна loveубов кон вас.Полираниот црн дизајн носи мирен и воздржан темперамент,со сопствена текстура и елеганција.Среброто што одговара-белите раце се како месечината во темната ноќ,и започнува патувањето со временското богатство,тивок и опоен.Сепак,полноќ не значи крај на денот,тоа го симболизира почетокот на секој ден. Во такви денови,зборовите што јас и ти ги криеме во моето срце,или фотографија која се негува подолго време,Изгравирајте го на задниот дел од часовникот,место најблиску до пулсот,и придружувај ме и тебе и мене во секој важен момент што ќе го забрза пулсот.Длабокото срце ќе биде длабоко втиснато во мене и тебе. Површината на мат текстура се совпаѓа со 12-та.6.9 конкавна скала.Вкупната боја е главно црна и бела.Стилот е мирен и атмосферски и низок-клучни и воздржани.Тоа е најдобриот избор за подобрување на вашиот темперамент и конотација. ▲Големина на часовникот:36мм/41мм ▲Боја на површината:бело/црна ▲Покажувач:две игли Движење:движење на кварц Материјал за случајот:316 челик Стакло:Огледало од сафир Материјал од лента:челик/кожа Дијаметар на површината:36 мм/41мм Дебелина на површината:7.1мм/7.2мм Големина на ременот:16мм/20мм Водоотпорен:3ATM водоотпорен Потекло на брендот:Тајван Бојата на плочата за лице,футролата и ременот на часовникот можат слободно да се совпаѓаат.Поддржете прилагодени ставки:Рачни прилагодени часовници|Ласер на задниот капак|Прилагодено бирање за бирање
Xing Heart Enterprise Partnership
Купете го најдобриот водич на Исклучителни часовници, треба да знаете за највисок квалитет на Исклучителни часовници производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
Fashion Rome-Black
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Вовед во стил на гледање Зората на утрото ја оддалечува ноќната осаменост и внесува живот во неа.Сјајната текстура се протега од центарот кон надвор,како сонце,пишува ново поглавје за инспирација за носење.Лакиран челичен футрол го штити новиот живот во ноќта.Мат решетката ја пренесува сончевата светлина на површината.Под зрачење на светлината,тој се трансформираше во елегантен господин,и патувал до непознати насоки со елегантно и нежно темпо.Без разлика дали е убава или скршена на патот,модата за часовници можете да ја земете по своја волја.Со промена на светлината и аголот,во длабокото,сè уште може да биде осветлена од светлината.Мирното време ќе дозволи вие што го носите да барате своја сопствена мода-клучен начин. ▲Големина на часовникот:36мм/41мм ▲Боја на површината:сребро/бело/црна/темно сино/смарагдно зелена боја(ограничен) ▲Покажувач:36мм-две игли/41мм-три игли(со прозорец за датум) Движење:движење на кварц Материјал за случајот:316 челик Стакло:Огледало од сафир Материјал од лента:челик/кожа Дијаметар на површината:36 мм/41мм Дебелина на површината:7.1мм/7.2мм Големина на ременот:16мм/20мм Водоотпорен:3ATM водоотпорен Потекло на брендот:Тајван Бојата на плочата за лице,футролата и ременот на часовникот можат слободно да се совпаѓаат.Поддржете прилагодени ставки:Рачни прилагодени часовници|Ласер на задниот капак|Прилагодено бирање за бирање
Xing Heart Enterprise Partnership
Купете го најдобриот водич на Исклучителни часовници, треба да знаете за највисок квалитет на Исклучителни часовници производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
Exquisite Sun Pattern-Obsidian
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Вовед во стил на гледање Превртете го впечатокот,како сина сончева светлина.Тоа е синтетичко сонце,редефинирање на модата.Никој не може да ја ограничи бојата на сонцето,и секако никој не може да ве спречи да го покажете вашиот изглед.Светлината се протега нанадвор од средината на површината,инјектирање енергија во времето,правејќи сјајни 86400 секунди.Едноставната конфигурација на челичната кутија и каишот ве потсетува да бидете невини и искрени во секое време.Покажете најуникатно јас-верба во хаотичниот живот и интерпретирај ја најретката убавина.Биди анти-коскено сонце и напишете нова дефиниција за стариот вкус.Со промена на светлината и аголот,во интелектуалецот,сè уште може да биде осветлена од светлината.Сафирот на себе-доверба,нека ти го носиш,добредојде на сопствената мода во зори. ▲Големина на часовникот:36мм/41мм ▲Боја на површината:сребро/бело/црна/темно сино/смарагдно зелена боја(ограничен) ▲Покажувач:36мм-две игли/41мм-три игли(со прозорец за датум) Движење:движење на кварц Материјал за случајот:316 челик Стакло:Огледало од сафир Материјал од лента:челик/кожа Дијаметар на површината:36 мм/41мм Дебелина на површината:7.1мм/7.2мм Големина на ременот:16мм/20мм Водоотпорен:3ATM водоотпорен Потекло на брендот:Тајван Бојата на плочата за лице,футролата и ременот на часовникот можат слободно да се совпаѓаат.Поддржете прилагодени ставки:Рачни прилагодени часовници|Ласер на задниот капак|Прилагодено бирање за бирање  
Xing Heart Enterprise Partnership
Купете го најдобриот водич на Исклучителни часовници, треба да знаете за највисок квалитет на Исклучителни часовници производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
Exquisite Sun Pattern-Royal Blue
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Вовед во стил на гледање Јас-довербата е како морска вода.Дури и со повторени плими и плими и осеки,тешко е да се разликува од морето во различни морски области.Морската вода е како мода.Дури и ако сте носеле безброј алишта и сте стапнале на безброј чизми,тешко е да се разликуваш од него.Сината и зелената морска вода е спакувана во челична кутија за да се стандардизираат границите на модата.Линијата на розата не сака да биде задоволна со статус кво состојбата,и повлекува друг бран на нивото на морето.Обид да се користат суптилни промени за да се привлече вниманието на сонцето и светло.Додека се прави нивото на водата да варира,тоа исто така го прави себеси привлечно постоење.Класичната Галакси ви овозможува да го ослободите вашиот шарм и да ја зголемите вашата привлечност.Може да станеш бран на мода и елеганција.Прекрасната површина и прилагодениот покажувач можат да го подобрат чувството на ексклузивност,а прилагодениот заден капак го прави целиот часовник потопол и значаен. ▲Големина на часовникот:36мм/41мм ▲Боја на површината:сина-зелена/розова бела ▲Покажувач:две игли Движење:движење на кварц Материјал за случајот:316 челик Стакло:Огледало од сафир Материјал од лента:челик/кожа Дијаметар на површината:36 мм/41мм Дебелина на површината:7.1мм/7.2мм Големина на ременот:16мм/20мм Водоотпорен:3ATM водоотпорен Потекло на брендот:Тајван Бојата на плочата за лице,футролата и ременот на часовникот можат слободно да се совпаѓаат.Поддржете прилагодени ставки:Рачни прилагодени часовници|Ласер на задниот капак
Xing Heart Enterprise Partnership
Купете го најдобриот водич на Исклучителни часовници, треба да знаете за највисок квалитет на Исклучителни часовници производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
Galaxy Designer-Ocean Blue Tide Green
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Вовед во стил на гледање Ливчињата се попрскуваат на бисерниот бел бирач,а линиите во боја ги оцртуваат во расцветани цветови на цреша.Градацијата од розов цвет на цреша до снежно бело имплицитно го покажува сопствениот темперамент и елеганција.Со венецијански црвен оригинален ремен и челична кутија од роза,ќе бидеш низок-клучна и единствена во секоја пригода.Без разлика дали е тоа’сестринска забава или пар’прошетка,тоа’Не е најдобриот избор да ве направам повеќе око-фаќање.Едноставната колекација не треба слава и богатство,и прекрасните цветови на црешата не треба насекаде да се натпреваруваат за убавина.Класичен Галакси ви овозможува да создадете извонреден вкус со обична колокација. ▲Големина на часовникот:36мм/41мм ▲Боја на површината:сина-зелена/розова бела ▲Покажувач:две игли Движење:движење на кварц Материјал за случајот:316 челик Стакло:Огледало од сафир Материјал од лента:челик/кожа Дијаметар на површината:36 мм/41мм Дебелина на површината:7.1мм/7.2мм Големина на ременот:16мм/20мм Водоотпорен:3ATM водоотпорен Потекло на брендот:Тајван Бојата на плочата за лице,футролата и ременот на часовникот можат слободно да се совпаѓаат.Поддржете прилагодени ставки:Рачни прилагодени часовници|Ласер на задниот капак
Xing Heart Enterprise Partnership
Купете го најдобриот водич на Исклучителни часовници, треба да знаете за највисок квалитет на Исклучителни часовници производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
Galaxy Designer-Pink and White Pearly Pattern
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Вовед во стил на гледање Неправилни линии слободно се вртат на сребрениот бирач,симболизирајќи ја слободата на дизајнерот.Оставете првично едноставната чиста бела боја да стане трезна,светла и жива.Постојат опции за роза или сребро,така што секоја маса има уникатен стил.Со”сребрено и бело”како главни бои и украсени со црни покажувачи,многу е погоден за луѓе кои треба да го покажат својот темперамент во различни прилики.Со роза-обликувано куќиште и бело ременче од емајл,може да покаже елеганција при слободно време.Со сјајна сребрена кутија и сребро-лента од бел челик,лесно можете да станете центар на внимание.Современиот дизајн ви носи стилско чувство. ▲Големина на часовникот:36мм/41мм ▲Боја на површината:сребро/темно сино ▲Покажувач:36мм-две игли/41мм-три игли(со прозорец за датум) Движење:движење на кварц Материјал за случајот:316 челик Стакло:Огледало од сафир Материјал од лента:челик/кожа Дијаметар на површината:36 мм/41мм Дебелина на површината:7.1мм/7.2мм Големина на ременот:16мм/20мм Водоотпорен:3ATM водоотпорен Потекло на брендот:Тајван Бојата на плочата за лице,футролата и ременот на часовникот можат слободно да се совпаѓаат.Поддржете прилагодени ставки:Рачни прилагодени часовници|Ласер на задниот капак
Xing Heart Enterprise Partnership
Купете го најдобриот водич на Исклучителни часовници, треба да знаете за највисок квалитет на Исклучителни часовници производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
Limited Designer Style-Silver White
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Вовед во стил на гледање Модата може да биде лесна,скапо може да биде секојдневно.Покријте го бирачот со мирна темно сина боја,а потоа случајно украсете го со неправилни линии.Без разлика дали станува збор за роза или пенливо сребро,можете да додадете малку елеганција на ниското ниво-клуч.Не сакаат да бидат како сите други,часовникот стана најуникатен доказ за вкус.Концизниот и стилски дизајн и дава на Гаоја ново толкување,овозможувајќи ви да ја почувствувате едноставноста,леснотија и луксуз цело време.Со челична кутија и бел ремен што можете да го изберете,тоа ќе ви ја покаже обичната и извонредна разноврсна мода.Без разлика дали сакате да покажете стил на генетил,или покажете достоинствено и доблесно,длабока сина полноќ,тоа е дефинитивно вашиот најдобар партнер за абење. ▲Големина на часовникот:36мм/41мм ▲Боја на површината:сребро/темно сино ▲Покажувач:36мм-две игли/41мм-три игли(со прозорец за датум) Движење:движење на кварц Материјал за случајот:316 челик Стакло:Огледало од сафир Материјал од лента:челик/кожа Дијаметар на површината:36 мм/41мм Дебелина на површината:7.1мм/7.2мм Големина на ременот:16мм/20мм Водоотпорен:3ATM водоотпорен Потекло на брендот:Тајван Бојата на плочата за лице,футролата и ременот на часовникот можат слободно да се совпаѓаат.Поддржете прилагодени ставки:Рачни прилагодени часовници|Ласер на задниот капак  
Xing Heart Enterprise Partnership
Купете го најдобриот водич на Исклучителни часовници, треба да знаете за највисок квалитет на Исклучителни часовници производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
Limited Designer Style-Royal Blue
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings