Прилагодете го вашиот сопствен часовник

  • Прилагодете го вашиот сопствен часовник - Optional system
Прилагодете го вашиот сопствен часовник
модел - Optional system
Можете да отидете на системот за појавување за да се повикате на ефектот на совпаѓање на фонтот и бојата на часовникот.
Систем за појавување:https://pes00514.гитуб.ио/

▲Стилот на панелот и бојата на обвивката од различни стилови можат да одговараат на бојата на стилот на ременот.
▲Обезбедете 4 фонтови за да изберете
А..Стандардна едноставност Б..Крива на правецот на ветрот В..Уметничка трева тип Д..Елегантен стил
▲Гледајте референца за боја
Класичен стил/Римски стил/Стил на шема на сонце/Стил на дизајнер
▲Стил и боја на лента

[Милан Метал Воч бенд]
Сребрена/розово злато/црна
[Вистински кожен ремен]
Црвено кафеава/црна/бело/темно сино/темно сиво/светло сина сива боја/светло зелена сива боја/тен

Xing Heart Enterprise Partnership
Optional system
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Како професионален Прилагодете го вашиот сопствен часовник производителот, снабдувачот, со фабрика во Taiwan, Ние снабдување извонреден Прилагодете го вашиот сопствен часовник за нашите клиенти. Нашите високо квалитетни и сигурни производи беа во согласност со меѓународните стандарди. Ако се заинтересирани, ве молиме контактирајте не за повеќе информации.
Лепење на нашиот бизнис принцип на "искреност, квалитет, иновација и клиент приоритет, и почитување нашата развојна стратегија - извршуваат совршеност во корпоративниот развој, производство, услуги и бренд единица", ние обезбеди клиенти најдобри

Прилагодете го вашиот сопствен часовник

од сите делови на светот.
Enquiry Now
производи Листа
Лична карта.процес на нарачка Купете основен часовник Можете да се повикате на ефектот на фонтот во”систем за појавување”да одговара на стилот на часовникот. Купете предмети што треба да се прилагодат На официјалната веб-страница,изберете сопствен проект што сакате да го направите. Прилагодување на покажувачот/прилагодување на панелот/обележување на задниот капак Проверете и контактирајте ја услугата за клиенти за да разговарате за релевантни прилагодени информации По плаќањето,можете да контактирате со Интернет услуги за клиенти за да разговарате за прилагодувањата поврзани.После обезбедување на прилагодена содржина,дизајнерот ќе организира цртежи и сортирање,и испратете го нацртот до вас за лектура и потврда по завршувањето. Лекторирање и производство По добивањето на пораката за потврда за лекторирање,можете да направите прилагодувања по потреба.Ако потврдата е точна,ќе биде договорено да влезе во фазата на производство.Времето на производство е околу 10-15 работни дена(со исклучок на саботата,Недела и Тајван национални празници) За некои прилагодени проекти потребни се 30 работни дена(Jinинжи прилагодени проекти) Брод Област на Тајван|Достава до дома,7-11 продавница за купување Датумот на испорака за достава до дома е од понеделник до петок.Ако треба да го подигнете пакетот за време на викендите или под други услови,Ве молиме да не известите преку приватна порака. Прекуокеански региони|СФ Карго
Xing Heart Enterprise Partnership
За да го пронајдете и купувате најдоброто Прилагодете го вашиот сопствен часовник, треба да знаете за највисок квалитет на Прилагодете го вашиот сопствен часовник производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер од фабрика во Taiwan
Customization process
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings